1996 yılından bu yana sizlerle...

 

AQUA CLUB DALGIÇ OKULU

DALIŞ TURLARI İLE İLGİLİ

BİLGİLENDİRME ve FİYATLAR

FİYATLAR İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 

Değerli sualtı ve doğa severler,

1996 yılında kurulmuş olan Aqua Club Dalgıç Okulumuz o yıldan bu yana her yıl yaklaşık 30 kez yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonları ile siz değerli dalgıçları, dalgıç adaylarını ve doğa severleri, hatta sadece deniz ve güneşten faydalanmak için bizimle olmayı tercih eden tüm misafirlerimizi "deniz" ile buluşturmaktadır.

Bu turları organize ederken tabii ki tüm kanun ve yönetmeliklere uygun olarak, hukuki tüm prosedürleri yerine getirerek, son derece yüksek bir hassasiyet içerisinde çalışmaktayız.

TÜRSAB KANUNLARINA UYGUN HAREKET EDİYORUZ !

Her şeyden önce bu turların tamamı A Grubu Seyahat Acentesi tarafından düzenlenmektedir. Yolcularımızın tamamı TURSAB Belgeli Acente kanalıyla ve bu acenteye ait D2 Belgeli otobüslerle yolculuk etmekte ve 3 adet değişik sigorta ile sigortalanmaktadırlar. Bunlar TURSAB Zorunlu Seyahat Sigortası, Koltuk Sigortası ve Dalış Kaza sigortasıdır.

TÜM DALIŞLARDA AQUA CLUB DALGIÇ OKULU EĞİTMENLERİ NEZARETİNDE DALINIR...

Aqua Club Dalgıç Okulu 'nun düzenlediği dalış turlarındaki prensiplerinden biri de asla ve asla okul dışından eğitmen ve rehberler eşliğinde dalışlar yaptırılmaması ve tamamı Asutay AKBAYIR tarafından yetiştirilmiş, okulumuz bünyesinde görev yapan dalış liderlerinin tüm dalışlarda görev almasıdır.

1996 yılından bu yana Aqua Club Dalgıç Okulu 400 ün üzerinde tur operasyonu gerçekleştirmiş ve bu tarlarda yaklaşık 12.000. dalgıcın 50.000. e varan dalış sayısında emniyeti sağlamıştır. Bu dalışların tamamında kurucu başkanımız Asutay AKBAYIR dalışların amirliğini bizzat yürütmüştür. Takdir edilebileceği gibi bu bilgi ve tecrübe birikimi, okulumuz ile dalan misafirlerimiz için "azımsanamayacak" bazı avantajlar sağlamaktadır.

EN İYİ OTOBÜSLERLE YOLCULUK EDİYORUZ !

Otobüs kaptanlarımızın tamamı işlerinde uzun yıllarıdr tecrübe kazanmış ve turizm sektöründe hizmet veren profesyoneller olup, seyahat ettiğimiz araçların en fazla 3 yaşında araçlar olmasına özen gösterilmektedir. Çoğu zaman Travego, Neoplan, Tourismo gibi en son model ve tam donanımlı otobüslerle seyahat etmekteyiz. Otobüslerimizde çay, kahve ve meşrubat servisi olup, yolculuk boyunca filim gösterimlerimiz de mevcuttur. Konforlu bir seyahat için oldukça hassas davranıyoruz.

EN İYİ OTELLERDE KONAKLIYORUZ

Aqua Club Dalgıç Okulu olarak tur operasyonlarımızda misafirlerimize konforlu ve huzurlu bir konaklama sağlayabilmek adına hiç bir fedakarlıktan kaçınmamaktayız. Bu amaçla gittiğimiz dalış bölgelerinde genel olarak yıllardır çalıştığımız ve lojistiğimiz açısından en uygun oteller ile çalışmayı tercih ediyoruz.

Otellerimizle anlaşırken sabah otele giriş yapacağımız günün kahvaltısı da dahil olmak üzere anlaşıyoruz ve mümkün olduğunca çok odamıza sabah erken giriş ve ertesi gün geç çıkış için müsaade almak üzere çalışıp bu yönde anlaşmalar sağlıyoruz. Ama her şeyden önemlisi tüm üyelerimizin odalarında rahat, huzurlu ve mutlu olduklarına emin olmadan asla dinlenmeye geçmiyoruz.

Güzel bir dalış turunun rahat ve huzurlu bir uykuyla mümkün olabileceğinin bilincindeyiz... Otobüs yolculuğunun ardından huzur verici bir otele yerleşmek isteyeceğinizi de biliyoruz... Kısaca 1996 yılından bu yana edindiğimiz tecrübelerle size mümkün olabilecek en rahat ortamı sağlıyoruz. 

 

 

 

EN BÜYÜK VE KONFORLU TEKNELERLE DALIYORUZ

Bir dalış turunun keyifli ve konforlu olabilmesi için dalınacak teknenin seçimi çok büyük önem taşır. Her dalış bölgesinde düzinelerce dalış teknesi ve dalış merkezi olmakla birlikte bunlardan sadece bir veya iki tanesi tüm Türkiye dalış camiası tarafından tanınan ve son derece konforlu olarak tasarlanmış büyük teknelerdir. Gel gelelim bu teknelerin günlük fiyatları ise oldukça pahalıdır. Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerden güney bölgelere dalış turu organize eden dalış okulları bu büyük tekneleri sadece kendi üyeleri için kapatmak konusunda genellikle başarılı olamazlar zira dalışa götürdükleri kişi sayısı genellikle teknenin günlük kapasitesinin çok çok altında kalır. Bu sebeple aynı dalış teknesinde aynı anda iki hatta üç veya dört değişik bölgeden gelmiş dalış gruplarının bir arada dalmaya çalıştığına tanık olursunuz. Bu çok can sıkıcı bir durumdur. Bu sebeple biz Aqua Club Dalgıç Okulu olarak bir bölgeye dalış organize edeceğimiz zaman öncelikle o bölgenin en büyük ve en konforlu dalış teknesi ile temasa geçer ve tekneyi kendi grubumuz için "kapatırız", diğer bir deyişle okulumuzun dalış organizasyonlarında bu büyük ve konforlu tekneler okulumuz için tahsis edilmiş durumdadır.

 

 

 

FİYATLAR İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 

AQUA CLUB DALGIÇ OKULU

Bayındır Sokak No : 38 / A

Kızılay / Ankara

Tel : (0312) 419 68 51  Faks : (0312) 431 50 67

Avea : (0552) 283 27 81  Turkcell : (0532) 283 27 81  Vodafone : (0541) 283 27 81

Web : www.aquaclub.com.tr   Email : info@aquaclub.com.tr